Vážení obchodní přátelé,

stavební společnost TEPO, spol. s r.o. působí na stavebním trhu v České republice od srpna 1992. Svoji činnost od samého počátku zaměřovala na statické zabezpečení objektů a na celkové zateplení objektů a to jak střech, tak i plášťů budov. Tyto práce naše společnost provádí pro všechny typy staveb průmyslové i občanské vybavenosti.

Více informací...

LEŠENÍ A PRONÁJEM LEŠENÍ

Potřebujete půjčit lešení? Stačí zaslat poptávku s požadovanými parametry na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo případně zavolat na tel.: 775 446 954 a my Vám zpacujeme nabídku a rádi se vším poradíme.
Lešení

Naše společnost vlastní fasádní ocelové pozinkované lešení Alfix 70, které splňuje všechny současné normy zejména ČSN 738101 a ČSN EN 12 810 a další požadavky kladené na bezpečné a kvalitní lešení. Jeho předností je rychlá a snadná montáž a demontáž. S tímto lešením můžete postavit například hrubou stavbu nebo provést veškeré adaptační a dokončovací práce na fasádách objektů. Naše nabídka a osobní přístup jsou zde pro Vás.

 

Co nabízíme?

 

  • Pronájmy, montáže a dopravu rámového lešení Alfix 70
  • Pronájmy a dopravu jednotlivých prvků lešení
  • Montáže, pronájmy a dopravu skluzů na stavební suť
  • Pronájmy a montáže lešenových ochranných sítí
  • Provedení montáží zkušenými pracovníky
Individuální cenovou nabídku pro každou stavbu dle Vašich požadavků